آگهی اجاره ی اتاق در پاریس

من  آگهی اجاره ی این اتاق را از طرف صاحبخانه ی خود تنظیم کردم امید است در جذب مشتری بعدی موثر باشد.

اتاق ٨ متری مبله.منطقه ی واسن بهترین جا در حومه ی پاریس، مترو خور،واقع در طبقه ی سوم ساختمان هشت طبقه، همسایه بالایی دارای دو بچه ی کوچک، اگر فرانسه بلد باشید که کل شب با بحثهای همسایه بالایی سرگرمید،اگر هم دوست نداشتید موضوع بحث را با کوبیدن قاشق به لوله ی شوفاژ عوض کنید. ماهیانه ۵٠٠ یورو. همراه با رعایت شرایط ذیل:

١-در هنگام استفاده از کتری برقی از لوله ی کتری باید آب ریخته شود چون باز و بسته کردن در کتری استهلاک دارد.

٢-در زمستان یخچال بیرون پنجره ی اتاق شما است چون همه چیز در یخچال واقعی یخ می زند تازه ما جا هم نداریم. در ضمن ما مسول پایین افتادن گوجه های شما در کوچه نخواهیم بود. مستاجر قبلی همیشه در حال خرید گوجه بود.

٣-به محض اتمام غذایتان ظرف غذا باید شسته شود یعنی وقتی قاشق اخر در دهانتان است باید پای ظرفشویی باشید. اگز غذا اندکی ته گرفت و  قابلمه با سیم هم پاک نشد مهم نیست فقط بشوییدش کیفیت مهم نیست اینجا همین است. ظرف نباید در ظرفشویی باشد.

۴-وقتی سبزیجات را می شویید آبش را در تشت جمع کرده و به جای سیفون توالت استفاده کنید. مستاجر قبلی این کار را نمی کرد و ما را ناراحت می نمود.

۵-در زمستان حق حمام کردن طولانی ندارید چون به احتمال ٠/١%ممکن است آب بعد از حمام شما سرد شود. مستاجر قبلی یکروز در میان ٢٠ دقیقه در حمام بود و روی اعصاب ما بود. فقط گربه شور همین.

۶-اگر از توستر استفاد ه می کنید فقط حق دارید المنت بالایی را روشن کنید نه هر دو المنت بالا و پایین . اینطوری بهتر است چون ما می گوییم.

٧-ما حق داریم در نبود شما از اتاق شما استفاده کنیم. مال خودمان است به شما چه.

٨- وسایل ما باید در اتاقتان باقی بماند ما جا نداریم شما می توانید از دو طبقه ی کمد و نصف میز و کل تخت خواب استفاده کنید.

اینها قوانین اینجاست ما لباسهایتان را با ماشین می شوییم خشک می کنیم و تحویل می دهیم.اینترت وایر لس، جارو برقی و سشوار هم داریم. حالش را ببرید. گوجه هم به شما تعارف می کنیم که بخورید. ما خیلی باحالیم مستاجر فبلی کلی می خندید در اینجا. به شما خوش می گذرد. در ضمن ما چینی هستیم.

با ما تماس بگیرید.

 

  
نویسنده : م.س ; ساعت ۸:۳۸ ‎ب.ظ روز ۱۳۸٩/۸/٢
تگ ها :