مسابقه

دو هفته ای که گذشت بسیار سرد بود. تا حدی که من از بیرون ماندن پرهیز می کردم. دمای ٣٠- شوخی بردار نیست وقت تنفس دماغمان می چسبید در همین دما این ملت خوشحال مسابقه ی شنا توی یخ داشتند. مسابقه به این نحو هست که در قسمتی از دریاچه یخ را سوراخ می کنند و شنا می کنند هرکس مدت زمان بیشتری شنا کند برنده است. البته گویا قبل آن در سونا داغ به سر می برند. از استادمان پرسیدیم بابا قلب آدم که وامیسته یا ماهیچه می گیره بعد ایشان جواب دادن که اینایی که اینکارو می کنن قبلن مردن هیچی نمی فهمن.

در کل گاهی به سلامت عقل اینها شک می کنم.البته قبول دارم بدن بدبخت عادت می کنه اما نه دیگه اینطوری. خداییش اینم تفریحه؟

/ 5 نظر / 4 بازدید
شیما

احتمالا این خارجی های خوش, کمی عقلشان پاره سنگ برمیدارد. الان تهرون داره داره بارون میاد و هوا بهاری شده. دلت شاد و لبت خندان

فرزاد

خب البته اثرات Russian Vodka رو فراموش نکنین. برام جالبه. تک تک این خصوصیات از جمله یخبندان های طولانی ، موجب رشد بسیار عالی فنلاند در میون کشورهای اروپایی شده. یادمه در مملکتمون همه دنبال بهانه ای هستند تا دلیلی داشته باشند برای عقب افتادگی ها. و جالبتر برام اینه که پس خارجی های مقیم، چجوری 4/5 ماه زمستون رو با شبهای بلندش سپری میکنند؟ چه سرگرمی دارند؟ عذاب آور نیست؟

الهه

من با خوندن پست تو سردم شد قلبم ایستاد. آخه این چه کاریه؟ کسی از حال اونهایی که پریدن تو آب یخ خبر داره؟

میم نون

سلام خیلی جالبه که توی سرما میتونید تحمل کنید!! درسته که کرمون و یزد خیلی سرده زمستوناش و تابستوناشم خیلی گرمه اما -30 درجه خداییش خیلیی یخه!! موفق باشید ( دوباره برگشتم..انشا الله زود به زود مینویسم!)

مینا

خب تفریح خودآزاری بهتر از مردم آزاری که هست تو ایران نوع دوم گاهی رایجه