من و چینیها

جریان اینه که ما که همسایه پایینیمون چینیه و همیشه از قال و قیلشون و جرو بحثشون بهره مندیم. همکارمون هم چینی بود که داره میره این یعنی دفتر کارمون دیگه سالن کنفرانس چینیها نیست. ترم جدید که باید به پاریس برم. دنبال اتاق می گشتم تا بالاخره یکی گفت دوستی داره که یکسال داره از پیش پدر مادرش می ره.. بیا برو اونجا زیست کن. فرانسه ات هم خوب میشه. ما هم که قیمت به جیبمون می خورد و موقعیت جغرافیاییش خوب بود گفتیم باشه. این خیلی متداوله که تو پاریس خانواده ها یک دانشجو را همخونه می کنن. کلن دوست دارم بدونم فرانسویها چه جورین .حالا ای طرف می گه خانواده چینی هستن. اوووووووو خدای من نه... جنس چینی همسایه چینی همکار چینی ..زندگی با خانواده ی چینی تو پاریس دیگه چی بود نصیب ما شد. در فکر کنسل کردن بسر می برم. یکی اگه چینی غیر فضول و ساکت بی رفت و آمد سراغ داره بگه تا من بیشتر فکر کنم.

شنیدین می گن موش توی کاسه ی ادم وسواسی میوفته؟من الان مدتیه که کاسه م رو قایم کردم اما این موشه تپ کاسه ی ما رو پیدا می کنه میوفته توش تازه بچه هم می زاد.

/ 6 نظر / 4 بازدید
سپهری

"دیگه چی بود نسیب ما شد" تو ایران ما "نسیب" رو "نصیب" می نویسن! البته با اجازه ی شما و چینی های محترم!

فرزاد

cost benefit حکم میکنه که ببینین این دردسر احتمالی (و نه حتمی) میارزه یا نه احتمالا روزا که تا سرشب می پلکین در دانشگاه و اینا شبا هم مثلا خوابتون میاد و اینا فقط میمونه تعطیلات. واسه اونم خالی از تفنن نیست با این چینی ها سر و کله بزنین. بنظرم اینجوری اگر اون محل واقعا واستون ارزونه میارزه. اما راستی چینی ها اینجورین؟ با هموطنای عزیزمون کمی قیاس کنین. تحملشون آسونتر میشه ها.[مغرور]

انديشه فرامرز

ببخشيد ها ولي فقط املاتون نيست كه ضعيفه ، انشاتون هم ... ما تو ايران ميگيم "قيل و قال" نه "قال و قيل " [شوخی]

انديشه فرامرز

اي بابا اين شكلك هاي persianblog‌ چقدر شبيه همن . ميخواستم اين شكلك رو بذارم : [چشمک]

مامان امیر علی

می گم حالا دعا کن سر جلسه دفاع استاد داور چینی نباشه.!! وگرنه پشت رساله ات می نویسند: Made In China[تعجب][تعجب]