تب

دو شب رو در تب سخت گذروندن و تجربه ی عرق سرد، چندان هم بد نبود چون به قول یکی از دوستان آدم بعد از درد شدید انگار به رستگاری می رسه. تا به حال به یاد ندارم چنین شبهای سختی  بر بدنم گذشته باشد به هر حال روزهای آخر در پاریس تناردیه به حال بدی افتاده بود آنفلوآنزای بدی که واقعن دل هر کزتی را به درد می آورد. دریغ از اینکه ویروسش را با خود اوردم و به همان درد بد مبتلا شدم که اگر مهربان همسر نبود واقعن نمی دانم چه می شد. این مهربان همسر در نبود ما کلی چیزها یاد گرفته سوپ می پزد بیا و ببین . امروز هم که به ما یک فرنی ناب داد ما حال کردیم. فکر کنم به تکامل رسیده باشد. ما بسیار ازش ممنون هستیم که برایمان سنگ تمام می گذراد. از دوستان خواهش می کنیم به ما باز لقب شوهر ذلیل ندهند.

-از این داستان نتیجه می گیریم تاهل باعث تکامل است به شرطی که از همسر دور زندگی کنی.نیشخند

/ 6 نظر / 5 بازدید
مسعود

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست سخن شناس نه‌ای جان من خطا این جاست در اندرون من خسته دل ندانم کیست که من خموشم و او در فغان و در غوغاست به روزم (آپم) و منتظرقدمهای سبزتون [گل]

مهدیه

می بینم که کزت دست خالی نرفته، بابا مگه ژان والژان برات کاپشن پشت ویترین رو نخرید که تو مجبور شدی از خونه ی تناردیه ها سوغاتی کش بری؟

نسیم

به به. خدا کزت و همسرش رو برای هم حفظ شون کنه.[لبخند]

حامد

ممنون از نظرتون ولی این مقایسه ها به این دلیل نیست که مثلا سوئد و فنلاند بدی ندارند بلکه به گفته خودنون همه جا بد و خوب داره ولی بعضی جا خیلی کمتر بد دارند.

فرزاد

فرزاد٥:۳٥ ‎ب.ظ - چهارشنبه، ۱٥ دی ۱۳۸٩ فرزاد٧:۳٤ ‎ب.ظ - شنبه، ٤ دی ۱۳۸٩ فرزاد۱۱:۱٤ ‎ب.ظ - یکشنبه، ٢۸ آذر ۱۳۸٩ شنیدن، کی بود مانند دیدن ؟

سمانه

شما اصلا شوهر ذلیل نیستی . شما اصلا در پاریس چیزی به نام مسنجر می شناختی !!!!!!!!!!! مدتهاست شما را احساس نکرده ام کجاییییییییییییییییی