من و آدمها

می گوید: تنها کسی که از خارج زندگی کردن راضیست تویی. دوستان مجردم همه از تنهایی آنجا می نالند. متاهلها هم یا طلاق گرفتند یا ناراضی به فکر برگشتن هستند. اما تو در یک کشور شمالی سرد با مردمانی سرد همیشه شاد و آرامی!

خوب می فهمیدم از چه صحبت می کند. تنهایی! چیزیست که اینجا به آن باید عادت کرد. ونکته ی دیگرش اینست که من شاید در خیلی موارد بد اورده ام مثل همه ی آدمها .اما خودم  یک چیز را خوب می دانم. من همیشه اطرافیانم و دوستانم خوب بوده اند. همیشه! وقتی خوب فکر می کنم می بینم من خانواده از نوع بهترین دارم همسر از نوع بهترین، دوست ، چه در کرمان چه در تهران، از نوع بهترین دارم. اصلن مادر شوهر، خواهر شوهر در حد اسطوره!

  آمدم در برهوت وجود آدم در کشوری سرد با آدمهایی یخ. در بدو ورود فقط و فقط یک ایرانی اینجا بود که هنوز هم هست اما از نوع بهترین! دوستان خارجی هم در میان همه ی خارجی ها به همین وضع. امروز من به طرز عجیبی از داشتن همه ی این آدمهای خوب احساس خوشبختی دارم. اما.. ذاتن بشر آموخته

" آدم اینجا تنهاست "

/ 4 نظر / 17 بازدید
مینا

یعنی تنها تر از ایران؟

اکرم

تو خودتم بهترینی...

روشنایی صبح

نظر ما این است که هرچه کنی به خود کنی....من که به شخصه چشمم به چشمان گرد شما می افتد انگار در آن چاله های سیاه گرفتار می آییم چونانکه می گردیم که ما را حالی دگر شود.... . . راستی مدی یه روزایی این طوری می نوشتی چی شد؟

مژگان

هر چی گفتی من به خودم گرفتم . قربونت برم خوبی از خودته.