دیروز یک ایمیل از دختر ی در شرف ازدواج دریافت کردم. که درد دلی نموده بود. در جایی از ان نوشته بود که با زندگی ساختن ،خیلی سخت است چون کلن با مرد جماعت ساختن کار سختی است. .. امان از دختر ایرونی با تمام خوبیهایش یاد گرفته که همیشه  نشان دهد که کلن مردها مالی نیستند و اصلن هم علاقه ای به روابط با پسر ندارد. و این پسر است که دائم دنبال اوست. وگرنه ما دختران که بی نیاز از وجود این جنس مزخرف هستیم. خدا از ته دلش خبر دارد که تا زنگ تلفن به صدا در می اید چطور به سمت تلفن شیرجه می زند.و اگر مرد جماعت نباشد می خواهد دق کند و بمیرد و گر باشد نیشش تا بنا گوش باز می شود.

در کل اصطلاحات"سرو ته یک کرباس"، "مرد جماعت"،"مادرش اینو نزاییده بلکه ر.." فقط در زمان دلداری دادن ، عصبانیت ، دروغهای شاخ دار ، بروز بهتر بودن جنس زن یا خوب و محجوب نشان دادن خود، استفاده می شود .اقایان جدی نگیرند.چون اصطلاح "نر باشه ...ر باشه" از جانب این جنس کلش را باطل می کند.

به قول مامان من این حرفها به درد جرز لای دیوار می خورد و در کل هر دو جنس محتاج همند و زندگی دو نفره می تواند بسیار زیبا و دلچسب باشد.

/ 7 نظر / 4 بازدید
بابای آیدا

بنده به عنوان مرد زندار جماعت و مرد بابا جماعت از شما تشکر می کنم.[نیشخند]

مژگان

اعتراف می کنم که من به اون یکی جنس محتاجم و دوست دارم که کنارش زندگی کنم. از تنهایی متنفرم.

اکرم ا

هاهااااا... و جالبی اش اینه که آدم هایی که اینطوری ادعای بی نیازی می کنند، آی در عمل ضایع اند آی ضایع اند که بنده به عنوان یکی از موافقین حرف کلی شما، دلم می خواهد در همان لحظه از پنجره بندازمشان پایین :دی

حمید

آفرین و ای ول! دقیقا به نکته خوبی اشاره کردی نه به این خاطر که من از گروه جنس مخالفم بلکه در هر دو گروه به قول تو از این تیپ آدمای ساز مخالف و تحویلش نگیر و از این حرفا دیده می شه. ولی واقعا هر دو جنس نیاز به هم دارند و باید مکمل هم باشن. البته فکر کنم تا حدودی تقصیر اجتماع ایران هم هست که دخترا و پسرای لوس توش زیاد شده. قربون آدم نکته سنج!! 

نسرین

به نظرم عجیب نیست که هر دو جنس خصوصیات مشترکی دارند، به هر حال اینها مشخصات جنسشان است. اما یکی از زیبایی های زندگی مشترک به کشف این مشخصه ها و نحوه کنار آمدن با آن یا استفاده کردن و لذت بردن از آنهاست.

نرگس

اگه فک کردی این جوری می تونی منو به مردا خوشبین کنی کور خوندی[نیشخند][چشمک]