این عکس متعلق به کودکیست که وقتی متولد شد مادرش احساس کرد که این بچه عادی نیست چون دارای سری بزرگ بود. وقتی مادر بزرگ او را دید این جمله رو مرتب تکرار میکرد"چقدر چاقه" بعد که این بچه بزرگ شد و وقت حرف زدنش رسید اون نمی تونست حرف بزنه و والدین این کودک متوجه شدن که کودک عقب افتاده ای دارند تا این که نا گاه سر غذا این کودک با گفتن "این غذا چقدر داغه" سکوت خود رو شکست. پدر و مادر این بچه تعجب می کنن و می پرسن تو چرا تا حا لا یک کلمه هم حرف نزدی و کودک جواب میده:" چون تاحالا همه چیز مرتب بود". این پسر بچه در سن ۵ سالگی وقتی که در بستر بیماری بسر می برده به قطب نمای کوچکی که پدرش بهش داده خیره میشه و می پرسه چرا این عقربه همیشه در یک جهت وایمیسته...و کلا اینقدر فکر میکنه تا بعد...و..و..و نظریه نسبیت رو ارائه میده و آلبرت اینشتن معروف میشه .این عکس تنها عکس کودکی اوست.

ترجمه ی کوتاهی از مطلب ۱۰ نکته از اینشتن که تو نمی دانی

آدرس سایت:http://mysree.wordpress.com

/ 7 نظر / 4 بازدید
مژگان

شبیه من نیست؟!!!! [نیشخند]

اکرم

اما بیشتر شبیه منه! کجا ایشون دماغ شون رو کشیده بودن بالا!!!! [چشمک][نیشخند]

چرا.واقعا" شبیهته 7004026 30023028 جایزه داشت. برای پاکن محترم: بذا حداقل مژگان بخونه بعد کارتو بکن[گل]

ghabele tavajohe fareghotahsilan,daneshjoyane daneshgahe elmo sanat: BLOCK2 KHABGAHE DOKHTARAN ATASH GEREFTEH VA DANESHJOYAN BE HOTELI DAR LAVIZAN MONTAGHEL GASHTAND VA AZ GHAZAIE HOTEL NOSHEJAN MIKONAND. DAR REVAIAT AST KE YEK NAFAR BE AMD ANJA RA BE ATASH KESHIDE.........KHOSHHAL BASHID KE ANJA NISTID.

مهمان (قدیم)

سلام وقت همگی به خیر من بعد از مدتها دوباره اومدم و به وبلاگتون سر زدم. از اینکه دیدم ریاضی دونها به انیشتین علاقه مند شدند و خاطرات و نکات زندگیشو می خونن و می نویسن هم غافل گیر شدم و هم خوشحال. (آخه من فیزیکی هستم). تازه این رو هم بدونین که بعده ها هم انیشتین رو به خاطر کند ذهن بودن و به اصطلاح تنبل کلاس بودنش از مدرسه اخراج می کنن و مادرش وظیفه ی تدریس و تعلیمش رو به عهده میگیره. (این هم یه تقویت روحیه و شارژ روحی برای افرادی مثل کودکی انیشتین). خوش باشید