اونورتر

همانا ما شما را خلق کردیم و در زمین گستراندیم به قبایل و رنگهای گوناگون! عده ای را بر دیگران برتری دادیم چون دلمان می خواست. اینطوری حالش بیشتر بود. عده ای را در رنج قرار دادیم که حالشان گرفته شود و به عده ای نعمت دادیم کیلو کیلو! که بروند حال کنند و خوش باشند. آن عده ای که در رنج قرار دادیم به حسابشان کلن رسیدگی می شود  ،ریز به ریز ، چه قبل مرگ چه بعد مرگ چه اون وسطاش، ،باشد که جانشان در بیاید و آنها را که درنعمت آفریدیم زیر سیبیلی رد می کنیم که کلن بروند بهشت. همانا ما بندگان خود را دوست داریم و ماچشان می کنیم و خیلی بهشان نزدیکیم. عقل هم بهشان دادیم اما کلن عقلشان به کارهای ما نمی رسد. همانا بروید خوش باشید اگر می توانید. باشد که رستگار شوید!

 

پ.ن. شما که این را می خوانی به نویسند لعن نفرست چون تو هم همونی هستی که به حسابت ریز به ریز رسیدگی میشه ها! هرکس فلسفه اش را برای خودش نگه دارد باشد که رستگار شود!

/ 10 نظر / 20 بازدید
میلاد

باحال بود با همه شوخی با خدا هم شوخی؟

بی نام و نشان ولی آشنا

مهدیه! اگر منتظر جوابی از سوی خدا هستی... سوگند به روز وقتی نور می گیرد و به شب وقتی آرام می گیرد که من نه تو را رها کرد ه ام و نه با تو دشمنی کرد ه ام. (ضحی 1-2) افسوس که هر کس را به تو فرستادم تا به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را که مرا به سخره گرفتی. (یس 30) و هیچ پیامی از پیام هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی.(انعام 4) و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو قدرتی نداشته ام(انبیا 87) و مرا به مبارزه طلبیدی و چنان توهم زده شدی که گمان بردی خودت بر همه چیز قدرت داری. (یونس 24) و این در حالی بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی بگیرد نمی توانی از او پس بگیری (حج 73)

سیاوش کاویان

درود بر شما و آفرین بر قلم توانای شما.اولین روز است که بعد از ماهها به نت سر زدم .وظیفه خود دانستم عرض ادب کنم .شاد باشید

مژگان

محشر بود. حرف نداشت. احسنتتتتتت

م.ا

آخ که چه خوب گفتی.

mohammad

به دنیا میایم تا بمیریم. مثل باقی جانداران.اینقدرها هم که خیال می کنیم مهم نیستیم.بیش از حد جدی گرفته ایم خودمان را.مشغله کائنات بیشتر از آن است که بنشیند برای حسابرسی اعمال بی ارزش موجوداتی بی ارزش تر قوانین جداگانه وضع نماید.

akram

harf hesab ;)

STRANGER

خدا مرحم تمام دردهاست هرچه عمق خراشهای وجودت بیشتر باشد خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای میگیرد . . . ما به دنیا اومدیم............ اما دنیا به ما نیومده مهدیه

Mabi

man ke migam bikhod nist khodaye ye etiopiayi ba khodaye ye farancavi fargh dare, hesab kon khob ye khoda mitone to 2 ja enghadr fargh bezare?!!