اعتیاد خانمانسوز است. این مسئله رو جدی بگیرید.

متاسفانه چندیست که این مسئله زندگی منو به خطر انداخته. فکر نمی کردم منم بهش دچار بشم. خیلی ناراحتم که منم معتاد شدم. نمی تونم ترکش کنم وقتی تعدادش رو از ۴ و ۵ به٢ میرسونی دلت نوید برگشتن به یک زندگی معمولی رو می ده.  خیلی سعی کردم اما نشد کامل ترک کنم. زندگیم رو مختل کرده. از راه میرسم ،خستگی در می کنم و شام می خوریم و بعد هم این سریال مخدر لاست. آخه این کارگردان اگه تهش رو می ساخت امید به رهایی از این دام رو داشتم. خب من چیکار کنم.نمیشه فقط یک قسمت ازش رو دید.آخه ته هر قسمت یک اتفاقایی میفته که نمیشه دنبال نکرد. حالا این دوست ما میگه 24 رو هم ببین قشنگه. این دوست ما یک معتادیه از ما بدتر. یهو یک شبه تمام سریال و می خواد ببینه. من نمیدوم اینا نمیدونن خماری چیه؟ هی فرت فرت تو بازارشون جنس درجه یک میارن. حق کپی رایتم که نمی دونن چیه. اینجا هر فصل لاست ١۵تا٢٠ یورو قیمتشه. حالا اینا میرن دی وی دی می خرن هزار تومن. بابا اینجا جنس اگه تو اینترنت نباشه خماری می کشی. امید وارم زودتر این سریال دیدن رو ترک کنم تا بتونم به کارام برسم گرچه برای تقویت زبان خیلی خوبه.چون هیجانیه مجبوری دقت کنی  تا بفهمی چی می گن.برای تقویت زبان ببینین. اونوقت میشین عین من .

/ 7 نظر / 4 بازدید
منیره

بابا معتاد، پس بگو این همه مدت که آپ نکردی کجا بودی .... من یه پیشنهاد دارم، عنوان وبلا گتو عوض کن بذار "من در من بدون ی"

خاطرات ویژه

اوه اوه این معتادی سریال لاست رو منم کشیدم ! تسلیت عرض میکنم خدمتتون‌!! [وحشتناک]

الهه (دشت سفید)

یک آخر هفته بشین همش رو ببین و خلاص واسه همینه که با وجود توصیه چند تا از دوستان ما سراغ لاست نرفتیم. ترجیح میدم 1 ساعت در شب بیشتر بخوابم و برای کار فردام بیشتر انرژی داشته باشم. من اگه سریالهای این چنینی نگاه کنم از تو هم بدترم. حتی ممکنه سر کارم هم ببینم ....

مژگان (معتاد)

من اینجوری اعتیادم رو توجیه می کنم. من تنها و تنها برای تقویت زبان سریال می بینم [نیشخند] اما جدا برای زبان هیچ چیز مثل سریال نیست. من کاملا دارم نتیجه اعتیادم رو میبینم.

نسرین

خیلی به بد و خوبی جنس بستگی نداره. اگه بدونی این جا مردم چطور معتاد جومونگن!

علی

سلام خیلی وبلاگ جالبی داری! مخصوصا طرز تهیه شله زرد عالی بود!! برای ترک میتونی از داروهای دافعه استفاده کنی مثلا سریال های ایرانی ببینی که حالت از هرچی سریال ... حالا اگه هم بهت مزه داد اعتیاد من بجز 24 پریزون بریک هم بهت توصیه میکنم! موفق باشی!

بنفشه

سلام منم 2 هفته ای همشو دیدم . برای تقویت زبان ! با زیر نویس فارسی !!!!![نیشخند]