...

-مدتی فکرم به چیزهایی مشغول است. آزادی بیش از حد اینجا در بعضی از مسایل تردیدهایی در دلت می اندازد. با دوست ساکن یکی از همین کشورهای اروپایی صحبت کردم وقلبم ایستاد از رفتارش و زندگیش که آنرا روشن فکری می انگارد و افتخار می کند که  دوست پسر دارد و همسرش نیز هم. بهر حال آدمها متفاوتند و هیچ کس مثل دیگری نیست . در همان ایران خودمان هم تربیت ها مختلف بود. اما باید گفت دست مریزاد که تا پای ازادی وسط امد دست غربیها را از پشت می بندیم. نمی خواهم قضاوت کنم در نتیجه کات

-دوست دارم اینجا به کسانیکه پایشان به غرب باز نشده چیزی بگویم در کشورهای حداقل اروپای شمالی یا حتی آلمان و فرانسه مردی به راحتی(حداقل از لحاظ جسمی) به زن نزدیک نمی شود حتی برای دست دادن. اگر رابطه ای وجود دارد حتمن از دو جانب است واقعن ندیدم مردها به راحتی به زن نزدیک شوند. این رو قاطی نکنین با اونچه که در ایران فساد می خوانندش.

-یارو از ایران پا میشه میاد عرق تنش خشک نشده می خواد همه رو ماچ کنه. نه آقا جان یا برو اونور وایستا اینا خوششون نمیاد یا پاشو برو آمریکای جنوبی ، اسپانیا، پرتقالی جایی.

/ 3 نظر / 4 بازدید
یک بنی

برزیل [مغرور]

فرزاد

خب البته فرق می کنه برای اروپایی ها. اینها حتی اگه نود باشن، فرق بین نگاه ها رو میفهمند. چه برسه به تفاوت بوسه دوستانه با ...! البته آزمندی و فرصت طلبی آقایون ایرانی (بلانسبت خودمون اینا) بعد از 3/4 سال کمی فروکش می کنه. اوایلش افتضاحه. ولی حق بدین واله. دختر خانمهای مجرد ایرانی که موقتی میان اروپا هم دست کمی ندارند (بلانسبت خودمونی ها). تا آقایون صاف و ساده اروپایی رو میبینند به هر نحو ممکن قصد اتصال سیم بکسل دارند . بیشتر به منظور اقامت در ممالک فخیمه اروپایی. اگه در فیس بوک هستین یه نگاه به فرندز لیست دختر خانمهای ایرانی که موقت اروپا هستن بندازین. میبینین. اینقدری که من مطالعه کردم در نروژ فنلاند و دانمارک حتی بیزینس فساد ممنوع هست و این بسیار جالبه که در نهایت آزادی، قداست روح آدمها بسیار مهمه.

منیره

بهش بگو پاشه بیاد برزیل، ماچ که چه عرض کنم ..... استغفرالله .... :)