از هر دری، دری وری

-ما در کل جنبه ی موفقیت نداریم. یعنی به همین دلیل ماری کوری نشدیم. امروز یک مسئله ی اعصاب خرد کن را حل نمودیم حالا می خواهیم جشن بگیریم انگار آپولو هوا نموده ایم. رفتیم چایی ریخته ایم برای خود و بی بی سی می خوانیم. انگار نه انگار که امسال باید دفاع بنماییم. احتمالن تا شب استراحت می کنیم.

-دیشب خواب دیدیم رفتیم کانادا برای زندگانی. آخرش آدم از هر چه که می ترسد  سرش می آید. خیر سرمان .

-این روسها از ما ایرانیها خاله زنکترند. حالا ما حیا داریم اینها همان حیا را هم ندارند یک چیزهایی می پرسند که ما به عمر رویمان نمی شود از خواهرمان بپرسیم. ای یارو می گه یه چی بگم به اینا.

-خوردن دو چیز را خیلی پایه نیستم شکلات و یک چیز دیگر استخفرا..  حالا این دوست چینی ما امروز یک بسته شکلات بزرگ و یک ... برای ما آورده . خب من اینو چیکار کنم الان؟ یعنی ملت همه می دانند من شکلات دوست ندارم هی چپ و راست شکلات کادو می دهند. خب خدا منو مرگ! می خوای خوشحالم کنی چیپس برام بخر! هم ارزونتر هم ناسالمتر.

-همین دیروزها هوا توپ بود و اسکی می چسبید ولی ما مریض بودیم. حالا خوب شدیم دما شده 17-. خب مرگ!

-یعنی ای بعضی ها رو دارن؟ خدااا! یک همکاری داشتیم توی دانشگاه . چپ و راست چرت و پرت می گفت. روی زیادی هم داشت. می گفت دلم می خواد یه روز تمام بانکهای ایران را حک کنم پولها رو بردارم برم. بماند که رمزنگاری خونده بود. و خیر هیچ کس رو هم نمی خواست ..حالا.. در کل رو داشت خدا.. بعد زد و یک گندی بالا اورد که دستش برای ما رو شد. یعتی آبروش رفت خدا... هر کی جاش بود اسم منم می ترسید بیاره. حالا بعد 8 سال ،پر رو هی ایمیل می زنه و تقاضاهای مزخرف می کنه. مثلن خداییش این ایمیل رو ببینید.

هنوز درست تمام نشده؟ برا من چندتا مقاله ی جدید از توی ژورنال ... در زمینه کاری من پیدا کن بفرست. مال 2013-2012 باشه.

یعنی نه سلام نه خداحافظ هیچی ..همین. حیف نمی دونم به روح اعتقاد داره یا نه.

-یعنی دلمان برای مهربان همسر می سوزد که ما را گرفته. هی بیخ گوشش جفنگ می گوییم.

-خدایا!  هیچ مردی را روی کره ی زمین مریض نکن چون ما اعصاب نداریم!

 

/ 4 نظر / 14 بازدید
مسیحا

سلام. اگه از هر چی می ترسی سرت میاد، نمیشه بترسی که با من در زیر یک آسمان با فاصله یک ابر زیست نمایی ،در هر گوشه گیتی (حتی مهم نیست که قرقوزستان باشه) ،تا سرت بیاد! هر چند که دفتر خاطراتمان صفحات مشابه زیاد دارد ولی اینکه از کدوم جد بزرگ نفرت از شکلات به تو به ارث رسیده و به من صفت مخالفش من را بیش از پیش به عجایب علم ژنتیک علاقمند کرده. خدا ،مهربانت را بهبود بخشد (بیشتر برای حفظ ایشان از پیامدهای فقدان اعصاب شما). [وحشتناک] بدرود

روشنایی صبح

شکلاتش رو نگه دار بیار واسه من.قربون دستت. من خیلی شکلات دوست دارم. البته اگه چیپس باشه از این جسارتها نمی کنم. مدی چقدر غر می زنی تازگی ها....شیلنگگگگگ! . . . [ماچ]

Mabi

be oni ke on email ro zadeh har chi mitoni fohshe bad bad ab nakeshideh bede chand ta az tarafe khodet ye alameh az tarafe man... on akhari ro ham al hagh khob omadi, ma ham asab nadarim!

فرزاد

خاله ریزه همینجوریش شیلنگ به دست می گردند. وای بحال روزی که مریض بشن. دیگه خدا رحم کنه به در و دیوار.