یک روز از من پرسید تا حالا داک ١خوردی .گفتم اره. گقت من هم خوردم اما اینو فقط به تو می گم دلم نمی خواد همه بگن چینیها همه چی می خورند. به فنلاندیها نگی داک خوردی ازت متنفر می شن گفتم چرا؟ گقت اینها می گن داک مثل دوست یا برادره. گفتم بی خیال حتمن مرغ هم خواهره ..گفت چه ربطی داره.!! اینجا بود که یادم اومد اینها گ رو نمی تونن تلفظ کنن پس منظورش داگ بوده. گفتم داگ ؟؟؟؟؟گفت اره دیگه داک .گفتم نه بابا من نخوردم. فکر کردم می گی داک.سرخ شد و چیزی نگفت. یعد ادامه داد البته ما فقط گوشت گاو و سگ و مرغ و ماهی می خوریم.

دو ماه بعد

دیروز می گم فشارم پایینه . میگه لاکپشت بخور و بعد سر بحث باز می شود وایشان در اینترنت عکس غذاهایشان رابه من نشان می دهد  همه چیز را توانستم تحمل کنم جز   مار ماهی وsquid نمی دانم فارسیش چی میشه. وبعد اضافه می کند من می دونم تو به کسی نمی گی. و این دوست ما راست می گوید من فقط تو وبلاگم می نویسم همین.اما بگذارید طرز تهیه ی سوپ لاک پشت که سرشار از ویتامین است برایتان بنویسم.

مواد لازم:

لاک پشت یک عدد.

چوب یا مداد یک عدد .

بقیه چیزها به مقدارلازم.

طرز تهیه:

چوب یا مداد را جلوی لا کپشت می گیرید تا لاکپشت کله اش را بیرون اورد و انرا گاز بگیرد در اینجا با سرعت ساتور می زنید و گردنش را قطع می کنید. بعد لاکپشت را شسته توی بقیه ی چیزها می ریزید تا بپزد. .... ای مرگ بخورین با لاکپشت بیچاره چیکار دارین . این چینیها همه چیز می خورن. به همه بگید اگر این را تا ده روز دیگه به صد نفر نگین می ترکید.

١-همان اردک

/ 10 نظر / 4 بازدید

[قهقهه]

بابای آیدا

یکی از همکارای قدیمی که یه مدت با چینی‌ها توی ایران روی یه پروژه نفتی کار میکردن می‌کفت توی مدتی که توی منطقه بودیم اینها هرچی مار و مورچه بود خوردن. تازه می‌گفت همیشه هم خیلی جدی بهمون می‌گفتن شما احمقین که از این همه نعمت‌های خوشمزه استفاده نمی‌کنین. البته شاید حق هم دارن با اون جمعیت باید یه جوری خودشونو سیر کنن.

نرگس

ای مرگ بخورین با لاک پشت بیچاره چیکار دارین آی آدم ها! ای مرگ بخوریم با حیوونای بیچاره چیکار داریم؟[عصبانی]

سپیدار

آیا میدونین که چرا مصرف گوشت برخی حیوانات در دین و آیین ما نهی شده؟ گذشته از اثرات جسمی اون، اینکه سلولهای جسمی از چی تشکیل شده مسلما بر روی سلولهای فکری او تاثیر میگذاره و در نتیجه رفتارهای مناسبی از او نخواهیم دید. وگرنه طمع و مزه سلیقه ای هست.

مژگان

من تا حالا به دو نفر گفتم. تو رو خدا من رو نترکون[چشمک]

مینا

میگم تو هم به چه چیزهایی گیر میدی ملت گاهی همدیگه رو می خورن اونوقت تو می گی چرا لاک پشت می خورن ضمن اینکه همه چی بسته به عادته

یک دوست

http://translate.google.com/?client=firefox-a&rls=org.mozilla:en-US:official&hl=en&tab=wT#en|fa|squid اونی که نمی دونید گوگل معنی می کنه ماهی مرکب. خوش باشید.

یک دوست

ولی بنظر شخص من هشت پا معنی می دهد !! اینم عکسش : http://www.resourced.net/wp-content/uploads/images/colossal-squid.jpg

امیر

باباااااااااااااااااااااا من از دست تو چه کار کنم...مردم از خنده[خنده]