اگر در کشوری همچون آلمان درس می خوانید و یا احتمالا کشوری بغیر از ایران بهتر است بدانید که وسیله دست دوم داشتن خجالت نداره پس آزاد باشید. در نتیجه می توانید هر روز صبح منطقه ای  که وسایل راآنجا قرار می دهند چک کنید.ممکن است  چشمتان به یک توستر برقی بیفته بله قدیمیه اما این اخلاقتون  رو کنار بذارید آرام به سمتش برید و برش دارید .

خوب الان بدوید. آهان.. خوب در راهرو را باز کنید البته نه با همون دستی که توستر رو نگه داشتی چون ممکن توستر قدیمی بیفته و تیکه تیکه بشه و صدای مهیبش همه جا رو پر کنه و شما ممکنه از ترس پا به فرار بذارید...خونسرد باشید کسی اینجا اعتراض نمی کنه حتی اگه همه رو از خواب ناز صبحگاهی بپرونی..اینجاست که اشتباه می کنی و به دویدن  ادامه می دی چون یادت میره که ممکن سگ اقای گوتمن منتظرباشه تا یکی بدوه و بازی کنه... و خب شما ندونی که این یه بازیه.در اینجا وایستید چون اون هم وایمیسته و دم تکون می ده و زبونشو تا ته در میاره .... آزاد باشید شما هم زبون در بیارید تا بعد متوجه بشید که خانم گوتمن داره با تعجب نگا هتون می کنه.....

عصر که بر می گردیدمی بینیدتوستر سرجاشه اما شکسته.

/ 8 نظر / 4 بازدید
حدیث

چرا شکسته؟

م.آ.

سلام،‌ چرا توستر شكسته؟ آلماني هاي همسايه تان اين كار را كردند؟‌رفتار آن ها با يك بيگانه از نوع ايراني اش چطور است؟‌ خيلي اين موضوع را نشان مي دهند؟ من با وبلاگ شما از طريق دوستتان، مهديه آشنا شدم. خيلي خوب است كه همين تجارب هر روزه تان را بنويسيد. خيلي استفاده مي كنم. خصوصن كه در آرزوهاي دراز و غير واقعي ام بدم نمي آيد به دويچلند براي درس خواندن بروم. با سپاس و ستايش.

مژگان

باز یه دسته گل به اب دادی دویدی؟ آخه اونجا که راهرو طبقه 3 نیست که سگ نداشته باشه. [چشمک] راستی این همون سگه است که صداش از توی تلفن میومد و حرفاتو ترجمه می کرد؟!!!

امير

اااااااااااه ، خانم حديث راست ميگه چرا شكسته؟ ببينم مثل اينه سگ آقاي گوتمن برات ترسناك نيست....نه[خنده]

اا چه خوب مجانی می دن اونجا!ایسلند یه فروشگاه دست دوم می فروختشون, می گم مهدیه بپرس شاید اونجا هم می فروشن اینا رو!

میم نون

هاها خوبه سگ آقای پتیبل نبود!! خوب لا اقل یه چیز برمیداری خوبش رو بردار!

خودم

دوستان من شکستمش[نیشخند]