مرگ و زندگی

امروز در پی خبر گرفتن  ازحال یکی از دوستان نزدیک به خاطر نگران بودن از وضعیت خواهر زاده اش در طول مدت زمانی که در ایران بودم دریافتم که دیشب این پسر ٢٢ ساله فوت شده.

علت مرگ:

حدود یک ماه پیش آب آلوده ی چشمه ای در یکی از توابع شهر بافت را می نوشد . این تشخیص اولیه ی یک پزشک بود اما دو روز بعد در اثر دلدرد شدید به بیمارستان سید الشهداء کرمان منتقل می شود. به دستور پزشک او را به اتاق عمل جهت عمل اپاندیس می ببرند.  بعد از عمل درد شدیدی به سراغش می اید. پرستار ها او را بچه ننه می خوانند و اصرار به مرخص شدنش می کنند. ضربان فلب بالا می رود. فشار روی ٧ می افتد. با اصرار خانواده او را به یکی از بهترین بیمارستانهای تهران می برند. دکتر سر در نمی اورد. بعد ازمایشات متوجه می شوند در اثر جراحی در بیمارستان دچار عفونت اتاق عمل شده و این عفونت وارد مغز شده. و نهایت انکه تنها فرزند خانواده ی اقای ساعدی در بهت و ناباوری جان خود را از دست می دهد.

باز هم می شود گفت دنبال مقصر نگردید؟

 

/ 4 نظر / 7 بازدید
MaHsA-PiNk CoCkRoaCh

سلام وبلاگ زیبایی داری[نیشخند] لذت بردم از نوشته هات[گل]من هم یک وبلاگ درست کردم که دوست دارم نظرتو در موردش بدونم[گل]اگه با تبادل لینک موافق بودی تو نظرات بهم بگو[پلک] موفق باشی[نیشخند]

خواننده

سال گذشته مادر دوستم که در بلژیک زندگی میکنه بنابر اصرار او به دکتری مراجعه میکنه تا زگیل کوچکی بر روی شست پایش رو عمل کنه. اون زگیل گاهی هنگام پوشیدن کفش اذیتش میکرد. لابد حدس میزنید چی شد. او در درمانگاه دکتری در اصفهان عمل سرپایی میشه و به خونه میره. فردا شبش به اورژانس خبر میدند که خانم 55 ساله تب شدید و درد سینه داره و اورژانس میاد و میگه افت فشار معمولیه و امپولی تزریق میکنه. خلاصه خانم 55 ساله دچار وخامت حال میشه. به بیمارستان میبرند. دکتری میگه بعد از عمل سرپایی و مختصر بیمار !! دچار عفونت شده و این عفونت به ریه و قلب سرایت کرده. به همین سادگی مادر دوستم مرد و دوستم از بلژیک تا اصفهان بر سرش میزد که وای بر من. چرا اصرار کردم زگیل را عمل کند.!! کسی میتونه برام معنی فاجعه رو بگه؟

بابای آیدا

برادر منم بعد از عمل آپاندیس دچار عفونت شد. نمیدونین مادر بیچاره ام چی کشید تو مدتی که این بچه توی بیمارستان بود. واقعن نمیدونم چی بگم.

سیروس

متاسفانه مملکت پر شده از تحصیلکرده های بیسواد از دکتر تا مهندس فقط عنوان و ژست رو یدک میکشند